Cedník na med dvojitý vypouklý pocínovaný 21 cm s úchyty

299 Kč
Na objednávku do 3-5 dnů
Můžeme doručit do:
7.6.2024
Cedník na med s průměrem 210 mm je vyroben z kovového tkaniva, obrubou z ocelového plechu a držátkem se háčkem z ocelového drátu. Jedná se o dvojitý cedník s vypouklými stranami a pocínovanou úpravou. Nastavitelné úchyty umožňují snadnou manipulaci a jemnost i hrubost materiálu poskytují spolehlivý filtrační efekt.

Detailní informace

Garance
Produkty na našem skladě
Mají označenou dostupnost
Výdejní místa zásilkovny a balíkovny
Doručení do výdejních míst
po celé ČR
Rychlé doručení
Rychlé doručení
u produktů skladem

Detailní popis produktu

Cedník na med ø 21 cm - dvojitý, pocínovaný je vyroben z kovového tkaniva, které je pevně spojené s obrubou z ocelového plechu a držátkem s háčkem, který je z ocelového drátu. Vše je galvanicky leskle pokoveno. Průměr činí 21 cm a cedník má nastavitelné úchyty. Jemný cedník má oky 1x1 mm a hrubší 2x2 mm.

Cedník je určen pro cezení čerstvě vytočeného medu, který musí být zbaven od zbytků víček a úlomků plástů. Hustší cedník je vypouklý, řidší naopak plochý.

Cín je oblíbený svou čistotou, potravinářskou nezávadností a také odolností proti korozi. Odolává atmosférickým vlivům, působení vody a organickým kyselinám. Je využíván zejména v potravinářském průmyslu.

Tento cedník na med ø 21 cm - dvojitý, pocínovaný je ideální pro cezení medu. Lesklý povrch cínu a nastavitelné úchyty zajišťují snadnou manipulaci a dlouhou životnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: