Včelí úl Langstroth

Včelí úl Langstroth je nejrozšířenějším typem úlu na světě, je konstruován do několika velikostí. U nás jeho popularita roste každým rokem, výhody jsou zejména v nízko nástavkových provedeních pro jejich nižší váhu při manipulaci, práce ve včelstvu je tak snadnější. Za zmínku stojí také polystyrénový úl Langstroth který má velice dobrou izolaci, jarní rozvoj tak nastupuje rychleji. 

Nejprodávanější

10 položek celkem
b
24 Kč

Včelařská strůpková fólie 51,5 x 50 cm. Strůpkovou fólii využijete zejména v zimním období. Je vhodná k zateplení víka úlů a brání i odpařování životně důležité vody. 

0252
c
225 Kč

Sololitové úlové víko na Langstroth variantu úlu. Dřevěná kostra víka se Sololit deskou a uteplením 2 cm širokým polystyrenem.

0302
d
229 Kč

Černé plastové 2 rámkové krmítko na langstoth 2/3 černé. Kapsové langstroth krmítko je široké za 2 rámky a hluboké podle výšky nástavku (159 lanstroth), do kterého je určeno.

0300
a
359 Kč

Plechové víko na úl Langstroth. Praktické a šikovné plechové víko pro venkovní použití z pozinkovaného plechu. Plechové víko na Langstroth s výškou 6 cm je určeno nejen pro...

1914
a
382 Kč

Vysoké víko s odvětráváním pro polystyrenové úly Langstroth. Praktické víko vyrobené z tvrzeného polystyrenu, vpředu s dvěma větracími otvory, překrytými mřížkou. 

MP203
a
449 Kč

Nerezové víko na úl Langstroth. Praktické a šikovné plechové víko pro venkovní použití z nerezového materiálu typu 201 (nerezová ocel označení 201 se vyznačuje zvýšenou pevností.)

1915
f
475 Kč

Polystyrenový nástavek 2/3 pro včelí úly Langstroth. Polystyren v sobě spojuje nejlepší izolační vlastnosti a zároveň nejnižší hmotnost, je tak možné dosáhnout výrazné úspory...

MP204
d
499 Kč

Polystyrenové varroa dno pro úl Langstroth na 10 rámků

MP202
a
2 313 Kč

Praktický a cenově dostupný včelí úl Langstroth z tvrzeného polystyrenu PS-E, který je vhodný pro venkovní použití. Obsahuje varroa dno se zasíťováním a plastovým výsuvným...

MP201
a
3 299 Kč

Kompletní úl Langstroth se skládá z varroadno Langstroth (podmet 10 cm), 4 x nástavek Langstroth 2/3 a víka. Jedná se o celodřevěnou neuteplenou konstrukci úlu.Materiál použitý...

9002

Máme v nabídce také další komponenty jako nástavek langstroth dále také varroa dno langstroth a plechové víko langstroth. Pro krmení oddělků nabízíme rámkové kapsové krmítko langstroth. 

Garance
Produkty na našem skladě
Mají označenou dostupnost
Výdejní místa zásilkovny a balíkovny
Doručení do výdejních míst
po celé ČR
Rychlé doručení
Rychlé doručení
u produktů skladem