Rámkové přířezy Langstroth Jumbo 285 Hoffman předvrtaný s drážkou

984 Kč
Na objednávku do 3-5 dnů
Můžeme doručit do:
7.6.2024

Vybírejte si kvalitu s rámkovými přířezy Langstroth Jumbo 285 Hoffman s drážkou. Každé balení obsahuje 50ti kusovou sadu, což je ideální pro všechny tenkostěnné Langstroth úly. Rámky jsou již předvrtané a mají hoffmanovi loučky, takže jsou okamžitě připraveny ke kompletaci. 

Detailní informace

Garance
Produkty na našem skladě
Mají označenou dostupnost
Výdejní místa zásilkovny a balíkovny
Doručení do výdejních míst
po celé ČR
Rychlé doručení
Rychlé doručení
u produktů skladem

Detailní popis produktu

Kvalitní rámkové přířezy Langstroth Jumbo 285 Hoffman s drážkou jsou baleny po 50ti kusech a jsou určené pro úly Langstroth. Tyto přířezy mají Hoffmanovi loučky, které se dobře hodí do všech tenkostěnných Langstroth úlů a nepotřebují mezerníky. K zpevnění středu plástu a upevnění mezistěny je potřeba včelařský nerezový drátek silný 0,4 mm. Základna (mezistěna) je vylisovaná ze včelího vosku a zatavená drátky zpevňujícími prostředek budoucího plástu, které včelám usnadní stavbu plástu a využití celého rámku.

Všechny přířezy jsou vyrobené z kvalitního dřeva bez suků. Šířka louček je 25 mm, horní loučka má tloušťku 10 mm. Rámky jsou navrženy tak, aby měly dlouhou životnost. Předvrtané otvory pro vodorovné drátkování umožní rychlé a jednoduché sestavení rámku.

Tyto přířezy Langstroth Jumbo 285 Hoffman s drážkou jsou ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní produkt pro své úly Langstroth. U nás najdete jak 50ti kusové balení přířezů, tak i zkompletované rámky, které jsou připraveny k okamžitému použití

Nakupte si nyní tyto přířezy Langstroth Jumbo 285 Hoffman s drážkou a začněte si užívat jejich spolehlivosti a dlouhé životnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: