Vařák na vosk Mellarius s vyvíječem páry P53

8 999 Kč
Na objednávku do 3-5 dnů
Můžeme doručit do:
7.6.2024

Kvalitní kulatý vařák na vosk určený ke snadnému a rychlému vytavení vosku z rámků a souší za použití vodní páry, která se ohřívá pomocí vyvíječe páry 2,2 kW (je součástí balení).

Detailní informace

Garance
Produkty na našem skladě
Mají označenou dostupnost
Výdejní místa zásilkovny a balíkovny
Doručení do výdejních míst
po celé ČR
Rychlé doručení
Rychlé doručení
u produktů skladem

Detailní popis produktu

Kulatý vařák na vosk Mellarius vyvíječem páry P53

Kvalitní kulatý vařák na vosk určený ke snadnému a rychlému vytavení vosku z rámků a souší za použití vodní páry, která se ohřívá pomocí vyvíječe páry 2,2 kW (je součástí balení). Tento kulatý model vařáku na vosk je opatřen vlastním nerezovým sítem. Celý vařák na vosk Mellarius je vyroben z nerezové oceli, určené pro potravinářské účely o dostatečné síle (0,8 až 1 mm), tak aby nemohlo jednoduše docházet k nechtěným promáčklinám. Celý vařák na vosk je vyráběn za pomoci plazmového svařování. Při konstrukci je kladen důraz na hladné povrchy, které lze snadno čistit. Víko vařáku je opatřeno objímkou se závitem, na kterou snadno připojíte vyvíječ páry.

Návod k použití parního vyvíječe: Otevřete šroub v místě přívodu vody, nalijte 3 litry vody a šroub zpět utáhněte. Upevněte hadici do přístroje a druhý konec do otvoru v nerezové nádobě. Elektrickou šňůru přístroje zapojte do zásuvky. Vyčkejte 30 až 40 minut, dokud vytéká vosk. Po té vyvíječ odpojte ze zásuvky a opatrně otevřete víko nerezové nádoby. Pozor na unikající páru. Postupně vyjměte vytavené rámky s vyvařeným dílem a za tepla je očistěte. Naskládejte do nerezové nádoby nové rámky určené v vytavení a dolijte vodu do přístroje. Tři litry vody se ohřívají cca 10 až 15 minut. Tuto dobu lze zkrátit použitím horké vody. Toto množství vody vystačí na asi 50 minut provozu přístroje. Doporučujeme používat destilovanou vodu, zamezí se tím ukládání vodního kamene a tím pádem i poškození vyvíječe. Vyzkoušejte nerezový elektrický vařák na vosk.

Součástí balení je také vyvíječ páry Mellarius 2,2 kW s inovovanou konstrukcí, který je opatřen vylepšenou bimetalovou pojistkou, která prodlužuje životnost topné spirály.

  • Celonerezová konstrukce

  • Integrované nerezové síto s vysokými háčky pro snadné vyndávaní

  • Víko s objímkou pro snadné připojení vyvíječe páry

  • Snadno čistitelné povrchy

  • Madla pro snadné přenášení

  • Možnost ohřevu vyvíječem páry

Součástí balení je: 1x vařák na vosk, 1x nerezové síto do vařáku, 1x vyvíječ páry, 1x miska na vosk.

Rozměry celé nádoby: výška 70 cm, průměr 53 cm
Vyvíječ páry o výkonu 2.2 kW.

2,5 l nerezová forma na vosk.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: